STRZELECTWO - zawiera filmy o wiatrówkach pneumatycznych długich i krótkich oraz o łukach. Przegląd najlepszych dostępnych na polskim rynku modeli pochodzących od renomowanych producentów.

AIR SOFT - wszystko o coraz popularniejszej formie aktywnej rekreacji, która polega na odtwarzaniu akcji militarnych przy użyciu replik broni oraz innych akcesoriów. Filmy w tej kategorii prezentują repliki broni długiej i krótkiej.

OBRONA - kategoria w której prezentujemy w akcji sprzęt do ochrony i obrony osobistej.

SURVIVAL - filmy przedstawiające narzędzia pozwalające przetrwać w ciężkich warunkach, albo takie, których można używać w warsztacie i garażu.

PORADY KOLTER.tv -  kompendium wiedzy o strzelectwie, survivalu i innych dziedzinach aktywnego wypoczynku. Zawarte w tym dziale informacje i rady będą pomocne w wielu codziennych sytuacjach. Do współpracy zaprosiliśmy ekspertów, którzy posiadaną wiedzę potrafią przekazać w atrakcyjny i fachowy sposób.

TARGI I WYWIADY - relacje z branżowych imprez i ciekawych wydarzeń oraz rozmowy z interesującymi ludźmi.Nawigacja

Tworzenie playlisty

Playlista umożliwia ułożenie w dowolnej kolejności i odtworzenie tych filmów, które najbardziej zainteresują widza KOLTER.tv. Wystarczy najechać kursorem na okienko wybranego filmu i kliknąć "Dodaj do playlisty". Wybrane filmy można uszeregować według własnego uznania. Play listę możemy następnie dowolnie modyfikować, usuwać filmy lub zmieniać ich kolejność oraz całą listę zapisać poprzez rejestrację swojego konta.

Zamawianie produktu

KOLTER.tv ściśle współpracuje ze sklepem internetowym Broń.pl, umożliwiając widzom łatwe i szybkie zakupy. Należy kliknąć w "Zamów produkt", co przekieruje użytkownika do odpowiedniej podstrony Broń.pl, gdzie można sfinalizować transakcję.

Rozdzielczość

Każdy film można obejrzeć w wysokiej bądź niskiej rozdzielczości, w zależności od potrzeb i parametrów łącza internetowego widza. Uwaga! Raz wybrana rozdzielczość automatycznie jest też przenoszona na kolejne filmy.
Rozdzielczość można w każdej chwili zmienić na większą lub mniejszą.

Szczegóły

Każdy film dotyczący produktu zawiera także rozbudowany opis tekstowy, uzupełniający wiadomości zawarte w filmie. Można się z nim zapoznać klikając w "Pokaż szczegóły".

Logowanie

Dzięki logowaniu użytkownik może zapamiętać swoją playlistę i wrócić do niej w dowolnym momencie bez konieczności ponownego szeregowania filmów. W przyszłości logowanie da każdemu użytkownikowi także inne korzyści.

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie - napisz do nas na adres studio@kolter.pl.


Prawa autorskie

Wszystkie materiały filmowe publikowane za pośrednictwem KOLTER.tv są właśnością firmy KOLTER. Jakiekolwiek ich wykorzystanie w celach komercyjnych bądź jakakolwiek ingerencja w treść bez uprzedniej zgody właściciela jest zabroniona. Wobec osób, które nie zastosują się do powyższych zasad, będą wyciągane konsekwencje prawne.