Nie masz zainstalowanej odpowiedniej wersji Flash Playera.
Aby w pełni korzystać z Kolter.tv zainstaluj Flash Playera w wersji 9 lub wyższej.
Możesz go ściągnąć stąd
Aktualnie grane
PlayLista (0)

Wiatrówka-Karabinek Hammerli CR20 S kal.4,5 mm

Precyzyjna wiatrówka snajperska zasilana CO2!

Niemiecki UMAREX wprowadzając do oferty karabinek CR20 wkroczył w nowe terytorium, aby po raz kolejny połączyć tradycję z innowacją.

CR20 jest karabinkiem rekreacyjno-wyczynowym. Posiada wiele cech sportowych karabinków z najwyższej klasy a mimo tego jest osiągalny dla większej rzeszy użytkowników niż drogie profesjonalne karabinki wyczynowe.

Na początek jego obsługa nie jest skomplikowana lecz z czasem nawet początkujący doceni jego zaawansowane funkcje.

Ergonomiczne i estetyczne łoże wykonano z aluminium i syntetycznego kompozytu. Karabinek wyposażono w matchową lufę Lothar Walther, używaną do tej pory głównie w broni sportowej. Zakończono ją kompensatorem, który odprowadza zawirowania powietrza na boki i przyczynia sie do bardziej taktycznego wyglądu wiatrówki.

LOTHAR-WALTHER
Dlaczego rodzaj lufy jest tak istotny? Ponieważ to ona odpowiada za celność karabinka. Jakośc i sposób wykonania lufy jest kluczowym elementem jeśli chodzi o praktyczną celność każdej wiatrówki i każdej broni. Zwężenie przy wylocie tej lufy ma za zadanie poprawę celności. Takie rozwiązanie stosuje się w lufach wyczynowych. To zwężenie nazywa się czok. Lufy Lothar-Walther produkowane są w niemczech od ponad 80 lat i są stosowane na całym świecie w broni palnej oraz wiatrówkach wyczynowych które muszą spełniać najwyższe standarty jakości.

ŁOŻE
Dzięki wszechstronnej regulacji elementów osady istotnych dla użytkownika, każdy strzelec może ustawić karabinek w najodpowiedniejszy dla siebie sposób.

Stopkę – z półelastycznym, wygodnym zakończeniem - można regulować w pionie. Obok znajdują się 200-gramowe obciążniki, dzięki którym można dociążyć lub odciążyć łoże, co wpływa na stabilność pozycji strzeleckiej.

Baka policzkowa jest regulowana w pionie, co pozwala dostosować położenie twarzy do celownika optycznego. Poza tym bakę można odwrócić, dostosowując ją do potrzeb strzelców leworęcznych.

Karabinek ma sportową rękojeść z karbowaniem poprawiającym pewność chwytu. Dzięki regulacji strzelec może ustawić kąt nadgarstka. Jest dostosowana do potrzeb osób prawo- i leworęcznych.


Karabinek skonstruowano z dbałością o wszystkie szczegóły.
Żeby załadować śrut, najpierw należy zwolnić blokadę. Następnie należy naciągnąć sprężynę zbijaka, co jednocześnie umożliwia załadowanie śrutu. Port ładowania ma rynnę ułatwiającą i usprawniającą wprowadzanie śrutu. Potem trzeba zamknąć zamek. Rozwiązania tu zastosowane zaprojektowano dla prawo- i leworęcznych strzelców.

Precyzyjny spust ma 3 regulacje, pozwalające zmieniać drogę, jaką przebywa podczas strzału, położenie i siłę nacisku. Dodatkowa opcję zapewnia o-ring znajdujący się na spuście, który pozwala zaznaczyć właściwy punkt przyłożenia palca.

Karabinek jest zasilany dwutlenkiem węgla sprężonym w 88-gramowej kapsule. Kapsułę można szybko i wygodnie wymienić wykręcając ręką lub używając kombinerek znajdujących się w zestawie.


Model Hammerli CR 20 S jest bogato wyposażony w akcesoria.
Karabinek ma szynę typu picatinny o szerokości 22 mm, służącą do montażu celownika optycznego, który znajduje się w komplecie. Luneta Walther 3-9x44 z zakrywkami flip-up i montażem w zestawie, ma bardzo wygodne i precyzyjne wieżyczki regulacyjne. Wyposażona ją także w pierścienie, które zapobiegają rozregulowaniu ustawień. Pod szyną, na której zamocowany jest celownik, znajduje się druga szyna, o szerokości 11 mm.

Z kolei na spodzie osady do drugiej szyny typu picatinny o szerokości 22 mm montowany jest znajdujący się w komplecie dwójnóg. Bipod można złożyć, a także wyregulować jego wysokość.

Dwójnóg ma dwie kolejne, małe szyny akcesoryjne, na których można zamocować latarkę lub celownik laserowy, dostępne w osobnej ofercie. Stanowi dodatkowy punkt podparcia, co pozwala strzelcowi staranniej wycelować.

- wysokiej jakości aluminiowa osada ze zintegrowaną szyną 22mm
- wszechstronna regulacja
- możliwość dostosowania dla strzelców prawo- i leworęcznych.
- niezwykle precyzyjny, regulowany język spustowy
- lufa Lothar-Walther

w komplecie:

luneta Walther 3-9x44
z zakrywkami flip-up
dwójnóg taktyczny
kompensator
kapsuła 88g

Okres gwarancji: 2 lata

Urządzenie z lufą gwintowaną o energii wylotowej poniżej 17 J. Zakup bez zezwoleń. Tylko dla osób pełnoletnich.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest zabronione i ścigane prawem. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt Rozdział 1 Art. 4 pkt.8, pkt.12 Art. 6 pkt.1 i 2.

Adres:
Umieść na stronie:
Ocena:
1 2 3 4 5

Tagi