Karabinki TM4 na kule gumowe i pieprzowe

T4E TM4 to zaawansowany marker kalibru .43, strzelający kulami gumowymi, pudrowymi oraz pieprzowymi, wykorzystywany do treningu taktycznego służb mundurowych i agencji ochrony oraz do obrony osobistej osób cywilnych.

Konstruktorzy karabinka T4E TM4, szczególny nacisk położyli na realizm obsługi, działania oraz jakość wykonania, w efekcie czego, udało się stworzyć bardzo bezpieczny i maksymalnie realistyczny system treningowo obronny.

Karabinek T4E TM4, podobnie jak broń bojowa, został wykonany w przeważającej części z metalu z dodatkiem lekkich, wytrzymałych polimerów ( kolba, chwyt pistoletowy, osłona lufy, korpus magazynka)

T4E TM4 zasilany jest jedną 12 g kapsułą Co2, montowaną w magazynku o pojemności 14 kulek .43 Wystrzelone kulki osiągają prędkość w granicach 120 m/s, co pozwala na prowadzenie celnego ognia na dystansie około 25 m. Marker umożliwia strzelanie ogniem pojedynczym oraz ciągłym.

System blow back, zapewnia odczuwalną pracę suwadła, po opróżnieniu magazynka pozostaje w tylnym położeniu, do jego zwolnienia, podobnie jak w broni palnej, konieczne jest wciśnięcie dźwigni bolt catcha, uniemożliwiając tym samym strzelanie „na sucho”.

Marker można w bardzo prosty i szybki sposób rozłożyć ( jak broń palną ), co ułatwia czyszczenie podzespołów wewnętrznych

Kolba o czterech nastawach długości pozwala dostosować karabinek do naszych predyspozycji.

Marker T4E TM4 to obecnie najbardziej realistyczny i zaawansowany system treningowo obronny, dedykowany zarówno dla służb mundurowych jak i osób cywilnych.

Cechy:

– replika karabinu M4
– system blow-back
– selektor trybu ognia z ustawieniem full-auto
– regulowany w pionie i poziomie celownik przeziernikowy
– szyna 22mm do montażu celownika
– kolba z regulacją długości
– maksymalny realizm działania i obsługi

(Visited 35 times, 1 visits today)

Polecane filmy