Dla mediów

Telewizja dla aktywnych

KOLTER.tv to pierwsza polska telewizja e-commerce, przeznaczona dla miłośników strzelectwa, rozgrywek air soft, survivalu i dla osób zainteresowanych akcesoriami obronnymi.

Na początku był należący do firmy KOLTER sklep internetowy Broń.pl, zdobywca wielu wyróżnień w prestiżowych konkursach. – Telewizja powstała po to, żeby klienci przed podjęciem decyzji o zakupie mieli jak najlepszą informację o produkcie – mówi Mirosław Klekot, prezes i właściciel KOLTERA. – Nie wszystko da się przekazać za pośrednictwem zdjęcia czy tekstu. Poza tym oczywiście zależy nam na jak najbardziej atrakcyjnej prezentacji naszych towarów.

Początkowo filmy były pokazywane na Broń.pl. Dziś można je oglądać na odrębnej witrynie www.kolter.tv, co nie tylko ułatwia dostęp do filmów, ale także, dzięki przejrzystemu układowi, ułatwia nawigację.

KOLTER.tv, choć wyewoluowała ze sklepu internetowego, nie jest tylko platformą komunikacyjną pośredniczącą między klientem i sprzedającym. Oprócz filmów typowo promocyjnych, prezentuje  także treści niekomercyjne – wywiady z ciekawymi ludźmi i relacje z zawodów sportowych. Z kolei dzięki wizytom dziennikarzy na targach i imprezach branżowych, miłośnicy militariów i aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu mogą śledzić interesujące ich nowinki. Natomiast eksperci doradzają, jak zdobyć podstawowe umiejętności strzeleckie czy survivalowe.

Telewizja ma solidne zaplecze. W częstochowskiej siedzibie firmy KOLTER powstało profesjonalne studio, a tworzeniem filmów zajmują się doświadczeni aktorzy, operatorzy i montażyści.

KOLTER.tv będzie się dalej rozwijać. – W Polsce przybywa osób zainteresowanych strzelectwem wiatrówkowym i air softem – wyjaśnia Mirosław Klekot. – Dlatego chcemy, żeby nasza telewizja stała się bardziej interaktywna i zamierzamy realizować programy uwzględniające pomysły członków tej społeczności. Wierzymy, że wspólnie uda się stworzyć medium, które jeszcze bardziej usatysfakcjonuje naszych odbiorców.

(Visited 20 times, 1 visits today)