Surge Polonia – odzież patriotyczna

Surge Polonia to założona w Dniu Niepodległości (11.11.11 r.) pierwsza na świecie marka polskiej, nowoczesnej odzieży patriotycznej.

Nazwa firmy wywodzi się od zawołania 1 Samodzielnej Brygady Spadochronowej dowodzonej przez gen. Stanisława Sosabowskiego i oznacza POWSTAŃ POLSKO. Formacja ta zasłynęła podczas udziału w operacji „Market Garden” we wrześniu 1944 roku.

Odzież patriotyczna Surge Polonia to wyroby najwyższej jakości, wyprodukowane w 100% w Polsce z wyselekcjonowanych materiałów polskiego pochodzenia. Firma oprócz świetnych gatunkowo dzianin i tkanin, oferuje również bardzo ciekawe wzornictwo odwołujące się do wielu ważnych i rozpoznawalnych kwestii patriotycznych.

Wyroby marki Surge Polonia to szeroka gama produktów, jak koszulki patriotyczne, bluzy, odzież uliczna, ciekawe akcesoria, np. paski, nerki, saszetki czy wpinki. Aby najlepiej dostosować ofertę do gustów różnych użytkowników, firma Surge podzieliła swoją odzież i akcesoria na 4 linie: Classic, Armia, Sport i Szyk.

Dzięki temu, obok klasycznych, eleganckich koszulek polo czy bluz z subtelnymi akcentami patriotycznymi, można znaleźć bardzo charakterystyczną odzież i dodatki dla osób interesujących się militariami i wojskowością lub nie bojących się demonstrować swojego patriotyzmu i oddania dla kraju. Firma Surge oferuje też pełną paletę odzieży termoaktywnej dla miłośników sportu – oczywiście odpowiednio ozdobioną patriotycznymi wzorami.

Dzięki tak zróżnicowanej ofercie z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie pośród produktów Surge Polonia. Czy ma to być koszulka z orłem, pasek z krzyżem NSZ, przypinka z kotwicą Polska Walcząca, funkcjonalna nerka z logiem Żołnierze Wyklęci, czy choćby bluza upamiętniająca Powstanie Warszawskie można być pewnym, iż ze względu na dbałość o najmniejsze detale, nowoczesne kroje i ponadprzeciętną jakość wykonania, otrzyma się produkt z najwyższej półki.

(Visited 10 times, 1 visits today)

Polecane filmy