Wiatrówka karabinek UMAREX STEEL FORCE kal. 4,46 mm

Wiatrówka karabinek Umarex Steel Force to jedna z niewielu na rynku wiatrówek strzelająca serią! Konstrukcję wzorowano na amerykańskim karabinku M4, korpus wykonano z lekkich i wytrzymałych polimerów, dzięki czemu uzyskano niewielką masę wiatrówki, co pozwala posługiwać się nią także młodym miłośnikom strzelectwa.

Umarex Steel Force jest zasilany za pomocą dwóch kapsuł CO2 12 g montowanych w magazynku, takie rozwiązanie pozwala w krótkim czasie oddać nawet 300 mocnych strzałów. Wymiana kapsuł CO2 jest bardzo łatwa dzięki dołączonemu kluczykowi do ich wkręcenia. Co ważne, kluczyk ma swoje specjalne miejsce w magazynku, przez co nie musimy się obawiać, że go zgubimy lub zapomnimy zabrać ze sobą. Amunicją wiatrówki są kulki stalowe 4,46 mm, ładowane z bardzo pojemnego zasobnika do specjalnego magazynka na 30 śrutów umieszczonego wzdłuż łoża karabinka. Przed pierwszym strzałem należy napełnić wiatrówkę śrutem i wsunąć magazynek z kapsułami, a następnie wprowadzić pierwszą kulkę do komory poprzez pociągnięcie dźwigni, której rączka znajduje się w tylnej części korpusu. Odbywa się to dokładnie jak w ostrej wersji karabinka M4 (nawet dźwięk jest podobny), przez co dostarcza strzelcowi niesamowitych emocji.

Po lewej stronie korpusu znajduje się selektor ognia posiadający trzy nastawy: w pozycji zabezpieczonej oddanie strzału jest niemożliwe, w pozycji ognia pojedynczego jednorazowe ściągnięcie języka spustowego powoduje oddanie jednego strzału, a w pozycji ognia maszynowego, po naciśnięciu spustu, karabinek wiatrówkowy wystrzeli w mgnieniu oka 6 kulek. Strzelanie seriami jest niezwykle dynamiczne i widowiskowe, szczególnie jeśli ostrzeliwujemy takie cele, jak pojemniki wypełnione płynem lub miękkie owoce, to doskonała zabawa dla każdego członka rodziny. Załadowaną wiatrówkę radzimy przenosić z selektorem ustawionym w pozycji zabezpieczonej, w tryb strzelania przełączamy go dopiero w chwili wymierzania wiatrówki w cel.

Podobnie jak w oryginalnym karabinku M4, w Steel Force zastosowano kolbę teleskopową o czterech nastawach, pozwalających dostosować długość broni do sylwetki i postawy strzeleckiej użytkownika. Dwie szyny Picatinny pozwalają wyposażyć karabinek wiatrówkowy w dodatkowe akcesoria, takie jak celownik laserowy, kolimator, czy latarka taktyczna. Na górnej szynie montażowej zainstalowane są składane mechaniczne przyrządy celownicze typu Flip-Up.

Wiatrówka Umarex Steel Force to najlepszy karabinek do dynamicznego strzelania na dystansie do 15 metrów, na którym uzyskuje najlepszą celność i skupienie przestrzelin. To świetna propozycja dla osób poszukujących ekscytującej zabawy dla siebie i grona znajomych, a także dla tych, którzy pragną nauczyć się podstawowych umiejętności strzeleckich lub zapoznać z nimi swoje dzieci lub przyjaciół. Firma Umarex to gwarancja niemieckiej jakości i bezproblemowego użytkowania, a także lider w dziedzinie wprowadzania na rynek przełomowych rozwiązań, a dokładnie takim jest karabinek wiatrówkowy Steel Force.

(Visited 14 times, 1 visits today)

Polecane filmy