Saperka Cold Steel Special Forces Shovel

Charakterystyczna wojskowa saperka Cold Steel Special Forces Shovel, wykonana przez jednego z najlepszych na świecie producentów broni białej.

Saperka Cold Steel Special Forces Shovel wzorowana jest na rosyjskiej saperce wykorzystywanej przez operatorów jednostki specjalnej Specnaz – najbardziej elitarnej formacji w rosyjskiej armii. Żołnierze Specnazu zwykli wykorzystywać swoje saperki z ogromnym powodzeniem, jako zamiennik bagnetów. W stosunku do pierwowzoru, saperka została nieznacznie zmodyfikowana i usprawniona.

Głownia szpadla oraz gniazdo, w którym osadzony jest trzonek, zostały wykonane ze stali węglowej, dodatkowo utwardzonej w procesie obróbki cieplnej. Wykorzystany materiał zapewnia ponadprzeciętną wytrzymałość, co pozwala wykorzystać saperkę nie tylko do kopania, ale również do ścinania drzew. Wykorzystanie saperki w roli siekiery umożliwiają zaostrzone krawędzie robocze oraz niezwykle wytrzymała konstrukcja. Drewniany trzonek jest zarówno wytrzymały, jak i elastyczny, co sprawia, że niezwykle trudno go uszkodzić.

Saperka Cold Steel Special Forces Shovel to połączenie sprawdzonej, ponadczasowej konstrukcji z doświadczeniem jednego z liderów w branży, którym jest firma Cold Steel. Wybierając tą saperkę, można być pewnym doskonałej jakości i wytrzymałości.

(Visited 10 times, 1 visits today)

Polecane filmy