Wiatrówka rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Nickel 4,5 mm

Wiatrówka rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Nickel 4,5 mm to elegancka replika pneumatyczna słynnego Colta Peacemakera, który zrewolucjonizował Dziki Zachód. Model z niklowanym wykończeniem oraz wspaniałą imitacją masy perłowej.
Wiatrówkę rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Nickel 4,5 mm (za wyjątkiem okładzin rękojeści) wykonano w całości z metalu z elegancką niklowaną powłoką. Polimerowe okładziny doskonale imitują kość słoniową, podkreślając elegancki charakter wiatrówki.
Rewolwer zasilany jest za pomocą 12 g kapsuły CO2, montowaną pod okładzinami rękojeści. Jedna kapsuła dobrej jakości pozwala oddać do 60 strzałów z wyrównaną prędkością ~ 120 m/s.
Colt Single Action Army 45 Peacemaker Nickel 4,5 mm strzela stalowym śrutem BB 4,46 mm, ładowanym do specjalnych, metalowych łusek, które następnie umieszczamy w obrotowym magazynku bębnowym. Bębenek podczas strzelania jest automatycznie obracany, tak jak ma to miejsce w broni palnej.
System spustowy działa wyłącznie w trybie SA (single action) i podobnie jak w broni historycznej, przed oddaniem strzału konieczne jest ręczne napięcie kurka.
Rewolwer posiada prosty bezpiecznik, chroniący przed oddaniem przedwczesnego strzału.
Colt Single Action Army 45 Peacemaker Nickel 4,5 m to wiatrówka, którą miłośnicy Dzikiego Zachodu obowiązkowo powinni mieć w swojej kolekcji.

(Visited 43 times, 1 visits today)

Polecane filmy