Wiatrówka karabinek UMAREX FUSION kal. 4,5 mm

Umarex Fusion to zasilany dwoma kapsułami CO2 12 g, karabinek do strzelania rekreacyjnego ze zintegrowanym 5-komorowym tłumikiem, odczuwalnie obniżającym hałas towarzyszący strzałowi.

Umarex Fusion to karabinek o lekkiej, polimerowej konstrukcji, której stylistyka nawiązuje do współczesnych sztucerów myśliwskich. Kolba z dwustronną baką policzkową (dla prawo- i leworęcznych) pozwala na stosowanie załączonej w zestawie lunety. Ergonomiczny, profilowany chwyt pistoletowy, gumowana stopka kolby oraz matowa, antypoślizgowa faktura łoża zapewniają pewny i wygodny chwyt podczas strzału.

Zasilanie karabinka stanowią dwie kapsuły CO2 12 g (montowane do zasobnika w łożu) które pozwalają oddać do 50 równych strzałów z prędkością 213 m/s, dzięki czemu karabinek świetnie sprawdzi do pół precyzyjnego strzelania na dystansie do 20 metrów. W zestawie otrzymujemy lunetę 4×32 (krzyż duplex) wraz z montażem na szynę 11 mm.

Karabinek Fusion posiada mechanizm przeładowania typu bolt-action (w stylu sztucera) oraz automatyczny bezpiecznik chroniący przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Delikatny, łatwo wyczuwalny język spustowy już po krótkim czasie użytkowania karabinka, pozwala na uzyskiwanie zadowalających wyników strzeleckich.

Na gwintowanej lufie montowany jest 5-komorowy tłumik dźwięku, który na tyle skutecznie ogranicza poziom hałasu towarzyszący strzałowi, że nie powoduje dekoncentracji i nie zakłóca spokoju innych.

(Visited 26 times, 1 visits today)

Polecane filmy